KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14177419
nr 1417 7419
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 33x21 - 34x25 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:38:08
100 kr
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin